MBR15200STR
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
MBR15200STR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBR15200STR
Fabrikatzaileak / Marka: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 200V 15A TO277B
Fitxak: MBR15200STR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
80000 pcs
  • Mezua
MBR15200STRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBR15200STR fabrikatzailea Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
deskribapena DIODE SCHOTTKY 200V 15A TO277B Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 413092 pcs Datuen fitxa MBR15200STR.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 920mV @ 15A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 200V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-277B Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-277, 3-PowerDFN Beste izenak MBR15200STRSMC
Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 200°C Muntaketa mota Surface Mount
Diode mota Schottky Deskribapen zehatza Diode Schottky 200V 15A Surface Mount TO-277B
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1mA @ 200V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 15A
Capacitance @ Vr, F 400pF @ 5V, 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MBR1535CT
MBR1535CT
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: DIODE ARRAY SCHOTTKY 35V TO220AB
Stockean: 2754 pcs
Deskarga: MBR1535CT.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor