FR201GTA
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
FR201GTA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FR201GTA
Fabrikatzaileak / Marka: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Produktuaren Deskribapena DIODE GPP 50V 2A DO15
Fitxak: FR201GTA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
21000 pcs
  • Mezua
FR201GTAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FR201GTA fabrikatzailea Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
deskribapena DIODE GPP 50V 2A DO15 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2953796 pcs Datuen fitxa FR201GTA.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.3V @ 2A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 50V
Hornitzaileen gailuen paketea DO-15 Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 150ns
Pakete / kasua DO-204AC, DO-15, Axial Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Standard
Deskribapen zehatza Diode Standard 50V 2A Through Hole DO-15 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 5µA @ 35V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 2A Capacitance @ Vr, F 40pF @ 4V, 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FR201-TP
FR201-TP
fabrikatzaileak: Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena: DIODE GPP GAST 2A DO-15
Stockean: 2878 pcs
Deskarga: FR201-TP.pdf
RFQ
FR201G R0G
FR201G R0G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: DIODE GEN PURP 50V 2A DO204AC
Stockean: 1583487 pcs
Deskarga: FR201G R0G.pdf
RFQ
FR201G A0G
FR201G A0G
Deskarga: FR201G A0G.pdf
FR202-TP
FR202-TP
Deskarga: FR202-TP.pdf
FR201TA
FR201TA
fabrikatzaileak: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
deskribapena: DIODE GEN PURP 50V 2A DO15
Deskarga: FR201TA.pdf
FR2025
FR2025
fabrikatzaileak: Coto Technology
deskribapena: SWITCH REED SPST-NO 500MA 200V
Deskarga: FR2025.pdf
FR20203VBDN
FR20203VBDN
fabrikatzaileak: METZ CONNECT
deskribapena: RECEPTACLE, DUAL ROW, .100", VER
Deskarga: FR20203VBDN.pdf
FR20203VBNN
FR20203VBNN
fabrikatzaileak: METZ CONNECT
deskribapena: RECEPTACLE, SINGLE ROW, .100", V
Deskarga: FR20203VBNN.pdf
Deskarga: FR2024.pdf
FR202G A0G
FR202G A0G
deskribapena: DIODE GEN PURP 100V 2A DO204AC
Deskarga: FR202G A0G.pdf
FR201G B0G
FR201G B0G