SMS24.TCT
SemtechSemtech
SMS24.TCT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMS24.TCT
Fabrikatzaileak / Marka: Semtech
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 24V 44V SOT23-6
Fitxak: SMS24.TCT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
SMS24.TCTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMS24.TCT fabrikatzailea Semtech
deskribapena TVS DIODE 24V 44V SOT23-6 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 153998 pcs Datuen fitxa SMS24.TCT.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 24V (Max) Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 44V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 26.7V Unidirectional Channels 4
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-6
Series SMS Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 350W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SOT-23-6 Beste izenak SMS24.TCTTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 8A (8/20µs) Edukiera @ maiztasuna 60pF @ 1MHz