SLVG2.8.TCT
SemtechSemtech
Semtech
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SLVG2.8.TCT
Fabrikatzaileak / Marka: Semtech
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 2.8V 15V SOT143-4
Fitxak: SLVG2.8.TCT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
SLVG2.8.TCTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SLVG2.8.TCT fabrikatzailea Semtech
deskribapena TVS DIODE 2.8V 15V SOT143-4 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 124913 pcs Datuen fitxa SLVG2.8.TCT.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 2.8V (Max) Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 15V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 3V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-143-4 Series SLV
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 300W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua TO-253-4, TO-253AA
Beste izenak SLVG2.8.TCT-ND
SLVG2.8.TCTTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 24A (8/20µs)
Edukiera @ maiztasuna 50pF @ 1MHz Bidegailu kanalak 1