S2KW24C-6N
SemtechSemtech
Semtech
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S2KW24C-6N
Fabrikatzaileak / Marka: Semtech
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP 24KV 6A MODULE
Fitxak: S2KW24C-6N.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 51 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 51 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
S2KW24C-6Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S2KW24C-6N fabrikatzailea Semtech
deskribapena DIODE GEN PURP 24KV 6A MODULE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 51 pcs Datuen fitxa S2KW24C-6N.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 24V @ 6A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 24000V
Hornitzaileen gailuen paketea - Abiadura Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 2µs
Packaging Bulk Pakete / kasua Module
Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Chassis Mount
Diode mota Standard Deskribapen zehatza Diode Standard 24000V 6A Chassis Mount
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 2µA @ 24000V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 6A