EZ1117CM-1.8TRT
SemtechSemtech
Semtech
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EZ1117CM-1.8TRT
Fabrikatzaileak / Marka: Semtech
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 800MA TO263
Fitxak: EZ1117CM-1.8TRT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
EZ1117CM-1.8TRTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EZ1117CM-1.8TRT fabrikatzailea Semtech
deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 800MA TO263 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 60290 pcs Datuen fitxa EZ1117CM-1.8TRT.pdf
Tentsio askea (Max) 1.2V @ 800mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 7V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-263 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR 72dB (120Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 125°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 800mA TO-263
Uneko - Irteera 800mA Kontrolatzeko eginbideak -