6EX394K1
SemtechSemtech
Semtech
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 6EX394K1
Fabrikatzaileak / Marka: Semtech
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.39UF 1KV X7R RADIAL
Fitxak: 6EX394K1.pdf
  • Mezua
6EX394K1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 6EX394K1 fabrikatzailea Semtech
deskribapena CAP CER 0.39UF 1KV X7R RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4756 pcs Datuen fitxa 6EX394K1.pdf
Tentsioaren balioa 1000V (1kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.800" L x 0.375" W (20.40mm x 9.53mm) Series -
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Korrontearen tartea 0.700" (17.78mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.874" (22.20mm)
Ezaugarriak High Voltage Deskribapen zehatza 0.39µF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R Radial
kapazitantzia 0.39µF eskaerak General Purpose