6AX223K4
SemtechSemtech
Semtech
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 6AX223K4
Fabrikatzaileak / Marka: Semtech
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.022UF 4KV X7R NONSTND
Fitxak: 6AX223K4.pdf
  • Mezua
6AX223K4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 6AX223K4 fabrikatzailea Semtech
deskribapena CAP CER 0.022UF 4KV X7R NONSTND Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5452 pcs Datuen fitxa 6AX223K4.pdf
Tentsioaren balioa 4000V (4kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.300" (7.60mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.670" L x 0.650" W (17.00mm x 16.60mm) Series -
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Nonstandard SMD Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak High Voltage Deskribapen zehatza 0.022µF ±10% 4000V (4kV) Ceramic Capacitor X7R Nonstandard SMD
kapazitantzia 0.022µF eskaerak General Purpose