5EX183K2
SemtechSemtech
Semtech
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 5EX183K2
Fabrikatzaileak / Marka: Semtech
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.018UF 2KV X7R RADIAL
Fitxak: 5EX183K2.pdf
  • Mezua
5EX183K2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 5EX183K2 fabrikatzailea Semtech
deskribapena CAP CER 0.018UF 2KV X7R RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6543 pcs Datuen fitxa 5EX183K2.pdf
Tentsioaren balioa 2000V (2kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.700" L x 0.375" W (17.80mm x 9.53mm) Series -
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Korrontearen tartea 0.602" (15.30mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.775" (19.68mm)
Ezaugarriak High Voltage Deskribapen zehatza 0.018µF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R Radial
kapazitantzia 0.018µF eskaerak General Purpose