3AX472K4
SemtechSemtech
Semtech
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3AX472K4
Fabrikatzaileak / Marka: Semtech
Produktuaren Deskribapena CAP CER 4700PF 4KV X7R NONSTND
Fitxak: 3AX472K4.pdf
  • Mezua
3AX472K4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3AX472K4 fabrikatzailea Semtech
deskribapena CAP CER 4700PF 4KV X7R NONSTND Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6360 pcs Datuen fitxa 3AX472K4.pdf
Tentsioaren balioa 4000V (4kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.252" (6.40mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.370" L x 0.350" W (9.40mm x 8.90mm) Series -
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Nonstandard SMD Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak High Voltage Deskribapen zehatza 4700pF ±10% 4000V (4kV) Ceramic Capacitor X7R Nonstandard SMD
kapazitantzia 4700pF eskaerak General Purpose