2EX472K2
SemtechSemtech
Semtech
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2EX472K2
Fabrikatzaileak / Marka: Semtech
Produktuaren Deskribapena CAP CER 4700PF 2KV X7R RADIAL
Fitxak: 2EX472K2.pdf
  • Mezua
2EX472K2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2EX472K2 fabrikatzailea Semtech
deskribapena CAP CER 4700PF 2KV X7R RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3531 pcs Datuen fitxa 2EX472K2.pdf
Tentsioaren balioa 2000V (2kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.402" L x 0.276" W (10.20mm x 7.00mm) Series -
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Korrontearen tartea 0.300" (7.62mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.476" (12.10mm)
Ezaugarriak High Voltage Deskribapen zehatza 4700pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R Radial
kapazitantzia 4700pF eskaerak General Purpose