2EX102K5
SemtechSemtech
Semtech
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2EX102K5
Fabrikatzaileak / Marka: Semtech
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1000PF 5KV X7R RADIAL
Fitxak: 2EX102K5.pdf
  • Mezua
2EX102K5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2EX102K5 fabrikatzailea Semtech
deskribapena CAP CER 1000PF 5KV X7R RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4981 pcs Datuen fitxa 2EX102K5.pdf
Tentsioaren balioa 5000V (5kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.402" L x 0.276" W (10.20mm x 7.00mm) Series -
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Korrontearen tartea 0.300" (7.62mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.476" (12.10mm)
Ezaugarriak High Voltage Deskribapen zehatza 1000pF ±10% 5000V (5kV) Ceramic Capacitor X7R Radial
kapazitantzia 1000pF eskaerak General Purpose