2AX123K1
SemtechSemtech
Semtech
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2AX123K1
Fabrikatzaileak / Marka: Semtech
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.012UF 1KV X7R NONSTND
Fitxak: 2AX123K1.pdf
  • Mezua
2AX123K1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2AX123K1 fabrikatzailea Semtech
deskribapena CAP CER 0.012UF 1KV X7R NONSTND Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5592 pcs Datuen fitxa 2AX123K1.pdf
Tentsioaren balioa 1000V (1kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.252" (6.40mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.270" L x 0.250" W (6.90mm x 6.40mm) Series -
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Nonstandard SMD Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak High Voltage Deskribapen zehatza 0.012µF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R Nonstandard SMD
kapazitantzia 0.012µF eskaerak General Purpose