SSPT7F-7PF20-R
Seiko Instruments, Inc.Seiko Instruments, Inc.
SSPT7F-7PF20-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SSPT7F-7PF20-R
Fabrikatzaileak / Marka: Seiko Instruments, Inc.
Produktuaren Deskribapena CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
Fitxak: SSPT7F-7PF20-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
SSPT7F-7PF20-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SSPT7F-7PF20-R fabrikatzailea Seiko Instruments, Inc.
deskribapena CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 332267 pcs Datuen fitxa SSPT7F-7PF20-R.pdf
Mota kHz Crystal (Tuning Fork) Tamaina / dimentsioa 0.264" L x 0.059" W (6.70mm x 1.50mm)
Series SSP-T balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 4-SMD, Flat Lead, 3 Leads
Beste izenak 728-1065-2
SSPT7F7PF20R
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Modu operatiboa Fundamental Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Kargatu edukiera 7pF
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.055" (1.40mm)
Maiztasuna Tolerantzia ±20ppm Maiztasuna Egonkortasuna -
Frequency 32.768kHz ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 65 kOhms
Deskribapen zehatza 32.768kHz ±20ppm Crystal 7pF 65 kOhms 4-SMD, Flat Lead, 3 Leads