TS-701-HT-40P
SchurterSchurter
Schurter
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TS-701-HT-40P
Fabrikatzaileak / Marka: Schurter
Produktuaren Deskribapena CIR BRKR THRM 40A 250VAC 50VDC
Fitxak: TS-701-HT-40P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
TS-701-HT-40Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TS-701-HT-40P fabrikatzailea Schurter
deskribapena CIR BRKR THRM 40A 250VAC 50VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 21594 pcs Datuen fitxa TS-701-HT-40P.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 50V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
Series TS Beste izenak 486-4128
TS-701-HT-40P-ND
Poloniako kopurua 1 Muntaketa mota Panel Mount
Iluntze tentsioa (nominala) - Argiztapen -
Uneko balorazioa 40A Breaker mota Thermal