PFRX.135.3
SchurterSchurter
Schurter
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PFRX.135.3
Fabrikatzaileak / Marka: Schurter
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 60V 1.35A RADIAL
Fitxak: PFRX.135.3.pdf
  • Mezua
PFRX.135.3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PFRX.135.3 fabrikatzailea Schurter
deskribapena PTC RESET FUSE 60V 1.35A RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5162 pcs Datuen fitxa PFRX.135.3.pdf
Tentsioa - Geh 60V Mota Polymeric
Bidaia ordua 9.6s Lodiera (Max) -
Tamaina / dimentsioa 0.571" Dia x 0.122" T (14.50mm x 3.10mm) Series PFRX
Erresistentzia - Post Trip (R1) (Max) 300 mOhms Erresistentzia - Hasierako (Ri) (Min) 120 mOhms
balorazio - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Disc Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Korrontearen tartea 0.201" (5.10mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.772" (19.60mm)
Deskribapen zehatza Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 1.35A Ih Through Hole Radial, Disc Oraina - Bidaia (It) 2.7A
Uneko - Geh 40A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 1.35A
Homologazioak CSA, TUV, UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PFRX.135
PFRX.135
fabrikatzaileak: Schurter
deskribapena: PTC RESET FUSE 60V 1.35A RADIAL