PFMF.110.16.2
SchurterSchurter
PFMF.110.16.2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PFMF.110.16.2
Fabrikatzaileak / Marka: Schurter
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 16V 1.1A 1812
Fitxak: PFMF.110.16.2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
PFMF.110.16.2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PFMF.110.16.2 fabrikatzailea Schurter
deskribapena PTC RESET FUSE 16V 1.1A 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 259836 pcs Datuen fitxa PFMF.110.16.2.pdf
Tentsioa - Geh 16V Mota Polymeric
Bidaia ordua 300ms Lodiera (Max) 0.033" (0.85mm)
Tamaina / dimentsioa 0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm) Series PFMF
Erresistentzia - Post Trip (R1) (Max) 210 mOhms Erresistentzia - Hasierako (Ri) (Min) 40 mOhms
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric), Concave Beste izenak 486-3538-1
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Deskribapen zehatza Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 1.1A Ih Surface Mount 1812 (4532 Metric), Concave Oraina - Bidaia (It) 2.2A
Uneko - Geh 100A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 1.1A