PFME.190.2
SchurterSchurter
Schurter
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PFME.190.2
Fabrikatzaileak / Marka: Schurter
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 16V 1.9A 4420
Fitxak: PFME.190.2.pdf
  • Mezua
PFME.190.2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PFME.190.2 fabrikatzailea Schurter
deskribapena PTC RESET FUSE 16V 1.9A 4420 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4072 pcs Datuen fitxa PFME.190.2.pdf
Tentsioa - Geh 16V Mota Polymeric
Bidaia ordua 2s Lodiera (Max) 0.025" (0.63mm)
Tamaina / dimentsioa 0.446" L x 0.200" W (11.33mm x 5.08mm) Series PMFE
Erresistentzia - Post Trip (R1) (Max) 80 mOhms Erresistentzia - Hasierako (Ri) (Min) 17 mOhms
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4520 (11350 Metric) Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Deskribapen zehatza Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 1.9A Ih Surface Mount 4520 (11350 Metric) Oraina - Bidaia (It) 3.8A
Uneko - Geh 100A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 1.9A
Homologazioak CSA, TUV, UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PFMD4WHT
PFMD4WHT
fabrikatzaileak: Panduit
deskribapena: TAPE MARKING WHITE 4" 250/ROLL
Stockean: 1227 pcs
Deskarga:
RFQ
PFMD4ORN
PFMD4ORN
fabrikatzaileak: Panduit
deskribapena: TAPE MARKING ORANGE 4" 250/ROLL
Stockean: 1311 pcs
Deskarga:
RFQ
PFMF.030.2
PFMF.030.2
fabrikatzaileak: Schurter
deskribapena: PTC RESET FUSE 30V 300MA 1812