PFMD.125.2
SchurterSchurter
Schurter
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PFMD.125.2
Fabrikatzaileak / Marka: Schurter
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 6V 1.25A 1812
Fitxak: PFMD.125.2.pdf
  • Mezua
PFMD.125.2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PFMD.125.2 fabrikatzailea Schurter
deskribapena PTC RESET FUSE 6V 1.25A 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6879 pcs Datuen fitxa PFMD.125.2.pdf
Tentsioa - Geh 6V Mota Polymeric
Bidaia ordua 400ms Lodiera (Max) 0.033" (0.85mm)
Tamaina / dimentsioa 0.179" L x 0.121" W (4.55mm x 3.07mm) Series PFMD
Erresistentzia - Post Trip (R1) (Max) 140 mOhms Erresistentzia - Hasierako (Ri) (Min) 35 mOhms
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric) Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Deskribapen zehatza Polymeric PTC Resettable Fuse 6V 1.25A Ih Surface Mount 1812 (4532 Metric) Oraina - Bidaia (It) 2.5A
Uneko - Geh 100A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 1.25A