CEB0.6100.151
SchurterSchurter
Schurter
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CEB0.6100.151
Fabrikatzaileak / Marka: Schurter
Produktuaren Deskribapena PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Fitxak: 1.CEB0.6100.151.pdf2.CEB0.6100.151.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
CEB0.6100.151ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CEB0.6100.151 fabrikatzailea Schurter
deskribapena PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1335 pcs Datuen fitxa 1.CEB0.6100.151.pdf2.CEB0.6100.151.pdf
Tentsioa - UL 125VAC Tentsioa - IEC -
Bukaera Quick Connect - 0.189" (4.8mm) Aldatu funtzioak -
Series CE Panel lodiera -
Panela ebakitzeko neurriak Rectangular - 28.50mm x 53.50mm Packaging Bulk
Beste izenak FKB2-55-2/M80 Posizio kopurua 3
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection IP40 Fuse Holder, Drawer Drawer Sold Separate
Fuse Yes Iragazki mota -
Oraina - UL - Oraina - IEC -
Konektore mota Receptacle, Male Blades - Module Konektorearen estiloa IEC 320-C14
Homologazioak cULus, ENEC
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CEB-44D06
CEB-44D06
fabrikatzaileak: CUI, Inc.
deskribapena: BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
Stockean: 40723 pcs
Deskarga: CEB-44D06.pdf
RFQ
CEB006
CEB006
fabrikatzaileak: Exar Corporation
deskribapena: EVAL BOARD XR8052 SOIC
Stockean: 4680 pcs
Deskarga: CEB006.pdf
RFQ
CEB003
CEB003
deskribapena: EVAL BOARD XR8051 SOIC
Deskarga: CEB003.pdf
CEB002
CEB002
deskribapena: EVAL BOARD XR8051 SOT23
Deskarga: CEB002.pdf
CEB-20FD64
CEB-20FD64
fabrikatzaileak: CUI, Inc.
deskribapena: BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 6.4KHZ 30V