FN2211-600-99-C30-R55
Schaffner EMC, Inc.Schaffner EMC, Inc.
FN2211-600-99-C30-R55 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FN2211-600-99-C30-R55
Fabrikatzaileak / Marka: Schaffner EMC, Inc.
Produktuaren Deskribapena LINE FILTER 1KVDC 600A CHASS
Fitxak: FN2211-600-99-C30-R55.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 199 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 199 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
FN2211-600-99-C30-R55ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FN2211-600-99-C30-R55 fabrikatzailea Schaffner EMC, Inc.
deskribapena LINE FILTER 1KVDC 600A CHASS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 199 pcs Datuen fitxa FN2211-600-99-C30-R55.pdf
Tentsio-berreskuratutako DC 1000V (1kV) Tentsio-kalifikatutako AC -
Amaiera estiloa Terminal Post Series FN 2211
Beste izenak 814982
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant induktantzia -
Maiztasuna - Eragiketa DC Iragazki mota DC
Oraingo 600A konfigurazioa Single Stage