SWG050-24-C-R
Sanken Electric Co., Ltd.Sanken Electric Co., Ltd.
Sanken Electric Co., Ltd.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SWG050-24-C-R
Fabrikatzaileak / Marka: Sanken Electric Co., Ltd.
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 50W
Fitxak: SWG050-24-C-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
35 pcs
  • Mezua
SWG050-24-C-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SWG050-24-C-R fabrikatzailea Sanken Electric Co., Ltd.
deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 50W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1664 pcs Datuen fitxa SWG050-24-C-R.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 5.35" L x 3.25" W x 1.36" H (135.8mm x 82.5mm x 34.5mm)
Series SWG050 Energia (Watts) 50W
Beste izenak SWG050-24-C-R DK Tenperatura operatiboa -10°C ~ 71°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Karga minimoa behar da -
Eraginkortasuna 84% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 2.2A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 2.2A Homologazioak CE, cURus, DEMKO
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SWG050-24-C
SWG050-24-C
fabrikatzaileak: Sanken Electric Co., Ltd.
deskribapena: AC/DC CONVERTER 24V 50W