HWB015D-15-R-C
Sanken Electric Co., Ltd.Sanken Electric Co., Ltd.
Sanken Electric Co., Ltd.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HWB015D-15-R-C
Fabrikatzaileak / Marka: Sanken Electric Co., Ltd.
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER +/-15V 15W
Fitxak: HWB015D-15-R-C.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 902 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 902 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
56 pcs
  • Mezua
HWB015D-15-R-Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HWB015D-15-R-C fabrikatzailea Sanken Electric Co., Ltd.
deskribapena AC/DC CONVERTER +/-15V 15W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 902 pcs Datuen fitxa HWB015D-15-R-C.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 -15V Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC Mota Open Frame
Tamaina / dimentsioa 4.33" L x 3.62" W x 1.38" H (110.0mm x 92.0mm x 35.0mm) Series HWB
Energia (Watts) 15W Beste izenak HWB015D-15-R-C DK
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 60°C Irteera kopurua 2
Muntaketa mota Chassis Mount Karga minimoa behar da -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Load Sharing, Universal Input
Eraginkortasuna 75% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 2 Output 15V -15V 650mA, 650mA 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 650mA, 650mA Homologazioak CE, cURus, GS