TSW-101-23-S-S
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
TSW-101-23-S-S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TSW-101-23-S-S
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER 1POS .100" SGL GOLD
Fitxak: 1.TSW-101-23-S-S.pdf2.TSW-101-23-S-S.pdf3.TSW-101-23-S-S.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
TSW-101-23-S-Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TSW-101-23-S-S fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena CONN HEADER 1POS .100" SGL GOLD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable shrouding Unshrouded
Series TSW Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating - Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra 0.445" (11.30mm) Beste izenak SAM1073-01
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.100" (2.54mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole 1 position
Uneko balorazioa - Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Phosphor Bronze
Harremanetarako luzera - Post 0.115" (2.92mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.230" (5.84mm)