TCSD-25-D-05.40-01-F-P20-B04-R
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TCSD-25-D-05.40-01-F-P20-B04-R
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
TCSD-25-D-05.40-01-F-P20-B04-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TCSD-25-D-05.40-01-F-P20-B04-R fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8464 pcs Datuen fitxa
Usage - estali Unshielded
Series Tiger Eye™ TCSD Pitch - Connector 0.079" (2.00mm)
Pitch - Kablea 0.039" (1.00mm) Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 50 Luzera 0.450' (137.16mm, 5.40")
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 50 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.450' (137.16mm, 5.40") Kontaktua Amaitu Loditasuna Flash