TCSD-20-D-02.02-01-F-N-R
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TCSD-20-D-02.02-01-F-N-R
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
TCSD-20-D-02.02-01-F-N-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TCSD-20-D-02.02-01-F-N-R fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8313 pcs Datuen fitxa
Usage - estali Unshielded
Series Tiger Eye™ TCSD Pitch - Connector 0.079" (2.00mm)
Pitch - Kablea 0.039" (1.00mm) Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 40 Luzera 0.168' (51.31mm, 2.02")
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Polarizing Key
Deskribapen zehatza 40 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.168' (51.31mm, 2.02") Kontaktua Amaitu Loditasuna Flash