TCSD-17-D-08.50-01-N-RW-R
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TCSD-17-D-08.50-01-N-RW-R
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
TCSD-17-D-08.50-01-N-RW-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TCSD-17-D-08.50-01-N-RW-R fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7742 pcs Datuen fitxa
Usage - estali Unshielded
Series Tiger Eye™ TCSD Pitch - Connector 0.079" (2.00mm)
Pitch - Kablea 0.039" (1.00mm) Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 34 Luzera 0.708' (215.90mm, 8.50")
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Polarizing Key
Deskribapen zehatza 34 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.708' (215.90mm, 8.50") Kontaktua Amaitu Loditasuna 30.0µin (0.76µm)
Kontaktua Amaitu Gold Konektore mota Socket to Socket, Reversed
Kolore Gray, Ribbon Kable amaitzea IDC
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
TCSD-17-D-08.75-01
TCSD-17-D-08.75-01
fabrikatzaileak: Samtec, Inc.
deskribapena: 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Stockean: 7935 pcs
Deskarga:
RFQ
TCSD-17-D-08.50-01-RW
TCSD-17-D-08.50-01-RW
fabrikatzaileak: Samtec, Inc.
Stockean: 8083 pcs
Deskarga:
RFQ
TCSD-17-D-08.50-01-N-RW
TCSD-17-D-08.50-01-N-RW
TCSD-17-D-08.85-01-F-N
TCSD-17-D-08.85-01-F-N
TCSD-17-D-08.50-01-N-R
TCSD-17-D-08.50-01-N-R