TCSD-11-D-06.10-01-F-N-R
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TCSD-11-D-06.10-01-F-N-R
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
TCSD-11-D-06.10-01-F-N-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TCSD-11-D-06.10-01-F-N-R fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15815 pcs Datuen fitxa
Usage - estali Unshielded
Series Tiger Eye™ TCSD Pitch - Connector 0.079" (2.00mm)
Pitch - Kablea 0.039" (1.00mm) Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 22 Luzera 0.508' (154.94mm, 6.10")
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Polarizing Key
Deskribapen zehatza 22 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.508' (154.94mm, 6.10") Kontaktua Amaitu Loditasuna Flash