TCSD-10-D-11.00-01-F-N-B10-R
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TCSD-10-D-11.00-01-F-N-B10-R
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
TCSD-10-D-11.00-01-F-N-B10-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TCSD-10-D-11.00-01-F-N-B10-R fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10466 pcs Datuen fitxa
Usage - estali Unshielded
Series Tiger Eye™ TCSD Pitch - Connector 0.079" (2.00mm)
Pitch - Kablea 0.039" (1.00mm) Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 20 Luzera 0.917' (279.40mm, 11.00")
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Polarizing Key
Deskribapen zehatza 20 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.917' (279.40mm, 11.00") Kontaktua Amaitu Loditasuna Flash
Kontaktua Amaitu Gold Konektore mota Socket to Socket, Reversed
Kolore Gray, Ribbon Kable amaitzea IDC
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
TCSD-10-D-11.00-01-F
TCSD-10-D-11.00-01-F
fabrikatzaileak: Samtec, Inc.
deskribapena: 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Stockean: 11571 pcs
Deskarga:
RFQ
TCSD-10-D-11.00-01-F-N-R
TCSD-10-D-11.00-01-F-N-R
fabrikatzaileak: Samtec, Inc.
Stockean: 10891 pcs
Deskarga:
RFQ
TCSD-10-D-11.00-01-F-N
TCSD-10-D-11.00-01-F-N
TCSD-10-D-11.00-01-F-N-D05
TCSD-10-D-11.00-01-F-N-D05
TCSD-10-D-11.00-01-F-N-D05-M
TCSD-10-D-11.00-01-F-N-D05-M
TCSD-10-D-11.00-01
TCSD-10-D-11.00-01