TCSD-10-D-08.00-01-N-P20-R
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TCSD-10-D-08.00-01-N-P20-R
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
  • Mezua
TCSD-10-D-08.00-01-N-P20-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TCSD-10-D-08.00-01-N-P20-R fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9419 pcs Datuen fitxa
Usage - estali Unshielded
Series Tiger Eye™ TCSD Pitch - Connector 0.079" (2.00mm)
Pitch - Kablea 0.039" (1.00mm) Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 20 Luzera 0.667' (203.20mm, 8.00")
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Polarizing Key
Deskribapen zehatza 20 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.667' (203.20mm, 8.00") Kontaktua Amaitu Loditasuna 30.0µin (0.76µm)