TCSD-08-D-06.75-01
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TCSD-08-D-06.75-01
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
TCSD-08-D-06.75-01ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TCSD-08-D-06.75-01 fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11788 pcs Datuen fitxa
Usage - estali Unshielded
Series Tiger Eye™ TCSD Pitch - Connector 0.079" (2.00mm)
Pitch - Kablea 0.039" (1.00mm) Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 16 Luzera 0.563' (171.45mm, 6.75")
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 16 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.563' (171.45mm, 6.75") Kontaktua Amaitu Loditasuna 30.0µin (0.76µm)