TCSD-08-D-03.04-01-F-N-R
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TCSD-08-D-03.04-01-F-N-R
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
  • Mezua
TCSD-08-D-03.04-01-F-N-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TCSD-08-D-03.04-01-F-N-R fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12322 pcs Datuen fitxa
Usage - estali Unshielded
Series Tiger Eye™ TCSD Pitch - Connector 0.079" (2.00mm)
Pitch - Kablea 0.039" (1.00mm) Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 16 Luzera 0.253' (77.22mm, 3.04")
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Polarizing Key
Deskribapen zehatza 16 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.253' (77.22mm, 3.04") Kontaktua Amaitu Loditasuna Flash