TCSD-08-D-02.90-01-P14-R
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TCSD-08-D-02.90-01-P14-R
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
TCSD-08-D-02.90-01-P14-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TCSD-08-D-02.90-01-P14-R fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9355 pcs Datuen fitxa
Usage - estali Unshielded
Series Tiger Eye™ TCSD Pitch - Connector 0.079" (2.00mm)
Pitch - Kablea 0.039" (1.00mm) Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 16 Luzera 0.242' (73.66mm, 2.90")
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 16 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.242' (73.66mm, 2.90") Kontaktua Amaitu Loditasuna 30.0µin (0.76µm)