SSW-150-01-G-Q
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SSW-150-01-G-Q
  • Mezua
SSW-150-01-G-Qren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SSW-150-01-G-Q fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena .025 SOCKET STRIPS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9499 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable Series SSW
Errenkada Tartea - Estaltzea 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 3 Kargatutako posizio kopurua 100
Posizio kopurua 150 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Altzairu pilatuak estaltzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Isolamendu materiala Liquid Crystal Polymer (LCP) Isolamendu altuera 0.335" (8.51mm)
Isolamendu kolorea Black Ingress Protection -
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza 150 Position Receptacle Connector Through Hole Uneko balorazioa 5.7A per Contact
Harremanetarako mota Forked Harremanetarako Forma Square
Harremanetarako materiala Phosphor Bronze Harremanetarako luzera - Post 0.104" (2.64mm)