SSW-104-01-S-S
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
SSW-104-01-S-S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SSW-104-01-S-S
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT .100" 4POS SNGL GOLD
Fitxak: 1.SSW-104-01-S-S.pdf2.SSW-104-01-S-S.pdf3.SSW-104-01-S-S.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
SSW-104-01-S-Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SSW-104-01-S-S fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena CONN RCPT .100" 4POS SNGL GOLD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable Series SSW
Errenkada Tartea - Estaltzea - Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Beste izenak SAM1211-04
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 4
Muntaketa mota Through Hole Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Altzairu pilatuak estaltzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Isolamendu materiala Liquid Crystal Polymer (LCP) Isolamendu altuera 0.335" (8.51mm)
Isolamendu kolorea Black Ingress Protection -
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza 4 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold Uneko balorazioa 5.7A per Contact
Harremanetarako mota Forked Harremanetarako Forma Square
Harremanetarako materiala Phosphor Bronze Harremanetarako luzera - Post 0.104" (2.64mm)