SSW-104-01-L-S
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
SSW-104-01-L-S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SSW-104-01-L-S
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT .100" 4POS SNGL GOLD
Fitxak: 1.SSW-104-01-L-S.pdf2.SSW-104-01-L-S.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
SSW-104-01-L-Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SSW-104-01-L-S fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena CONN RCPT .100" 4POS SNGL GOLD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 105957 pcs Datuen fitxa 1.SSW-104-01-L-S.pdf2.SSW-104-01-L-S.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable Series SSW
Errenkada Tartea - Estaltzea - Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Beste izenak SAM11932
SSW-104-01-L-S-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 4
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.335" (8.51mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 4 Position Receptacle Connector Through Hole
Uneko balorazioa 5.7A per Contact Harremanetarako mota Forked
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Phosphor Bronze
Harremanetarako luzera - Post 0.104" (2.64mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post -