SSW-104-01-G-P-LL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SSW-104-01-G-P-LL
  • Mezua
SSW-104-01-G-P-LLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SSW-104-01-G-P-LL fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena .025 SOCKET STRIPS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 52729 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Kinked Pin, Solder
Style Board to Board or Cable Series SSW
Errenkada Tartea - Estaltzea - Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 1 Kargatutako posizio kopurua All
Posizio kopurua 4 Muntaketa mota Through Hole
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.335" (8.51mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 4 Position Receptacle Connector Through Hole
Uneko balorazioa 5.7A per Contact Harremanetarako mota Forked
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Phosphor Bronze
Harremanetarako luzera - Post 0.104" (2.64mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post 3.00µin (0.076µm)