SSQ-150-01-S-T
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
SSQ-150-01-S-T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SSQ-150-01-S-T
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT .100" 150POS GOLD
Fitxak: 1.SSQ-150-01-S-T.pdf2.SSQ-150-01-S-T.pdf
  • Mezua
SSQ-150-01-S-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SSQ-150-01-S-T fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena CONN RCPT .100" 150POS GOLD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6119 pcs Datuen fitxa 1.SSQ-150-01-S-T.pdf2.SSQ-150-01-S-T.pdf
Tentsioaren balorazioa 550VAC Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable Series SSQ
Errenkada Tartea - Estaltzea 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Isolamendu altuera 0.335" (8.51mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 150 Position Receptacle Connector Through Hole
Uneko balorazioa 6.3A per Contact Harremanetarako mota Forked
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Phosphor Bronze
Harremanetarako luzera - Post 0.104" (2.64mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post -