SSQ-104-01-L-D
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
SSQ-104-01-L-D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SSQ-104-01-L-D
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT .100" 8POS DUAL GOLD
Fitxak: 1.SSQ-104-01-L-D.pdf2.SSQ-104-01-L-D.pdf
  • Mezua
SSQ-104-01-L-Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SSQ-104-01-L-D fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena CONN RCPT .100" 8POS DUAL GOLD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 60868 pcs Datuen fitxa 1.SSQ-104-01-L-D.pdf2.SSQ-104-01-L-D.pdf
Tentsioaren balorazioa 550VAC Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable Series SSQ
Errenkada Tartea - Estaltzea 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Kargatutako posizio kopurua All
Posizio kopurua 8 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Altzairu pilatuak estaltzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Isolamendu materiala Liquid Crystal Polymer (LCP) Isolamendu altuera 0.335" (8.51mm)
Isolamendu kolorea Black Ingress Protection -
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza 8 Position Receptacle Connector Through Hole Uneko balorazioa 6.3A per Contact
Harremanetarako mota Forked Harremanetarako Forma Square
Harremanetarako materiala Phosphor Bronze Harremanetarako luzera - Post 0.104" (2.64mm)
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 10.0µin (0.25µm)
Kontaktua Amaitu - Post Tin Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SSQ-104-01-L-D-006-LL
SSQ-104-01-L-D-006-LL
fabrikatzaileak: Samtec, Inc.
deskribapena: 2MM SOCKET STRIPS