SSM-116-S-DV-LC-032
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SSM-116-S-DV-LC-032
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena .025 SOCKET STRIPS
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
SSM-116-S-DV-LC-032ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SSM-116-S-DV-LC-032 fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena .025 SOCKET STRIPS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13288 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa 405VAC, 572VDC Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable Series SSM
Errenkada Tartea - Estaltzea 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Kargatutako posizio kopurua 31
Posizio kopurua 32 Muntaketa mota Surface Mount
Materialaren sueztasuna baloratzea - Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.290" (7.37mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak Board Lock
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 32 Position Receptacle, Pass Through Connector Surface Mount
Uneko balorazioa 5.2A per Contact Harremanetarako mota Female Socket