SLW-115-01-T-D
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
SLW-115-01-T-D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SLW-115-01-T-D
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT .100" 30POS DUAL TIN
Fitxak: 1.SLW-115-01-T-D.pdf2.SLW-115-01-T-D.pdf3.SLW-115-01-T-D.pdf
  • Mezua
SLW-115-01-T-Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SLW-115-01-T-D fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena CONN RCPT .100" 30POS DUAL TIN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board Series SLW
Errenkada Tartea - Estaltzea 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Beste izenak SAM1092-15
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 30
Muntaketa mota Through Hole Materialaren sueztasuna baloratzea -
Altzairu pilatuak estaltzea 6.09mm Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Isolamendu materiala Polyester, Glass Filled Isolamendu altuera 0.180" (4.57mm)
Isolamendu kolorea Black Ingress Protection -
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza 30 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin Uneko balorazioa -
Harremanetarako mota Forked Harremanetarako Forma Square
Harremanetarako materiala Phosphor Bronze Harremanetarako luzera - Post 0.115" (2.92mm)