SL-108-T-11
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
SL-108-T-11 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SL-108-T-11
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT .100" 8POS GOLD PCB
Fitxak: 1.SL-108-T-11.pdf2.SL-108-T-11.pdf3.SL-108-T-11.pdf
  • Mezua
SL-108-T-11ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SL-108-T-11 fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena CONN RCPT .100" 8POS GOLD PCB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4495 pcs Datuen fitxa 1.SL-108-T-11.pdf2.SL-108-T-11.pdf3.SL-108-T-11.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board Series SL
Errenkada Tartea - Estaltzea - Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Tube Beste izenak SAM1106-08
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 8
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.132" (3.35mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 8 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
Uneko balorazioa - Harremanetarako mota Female Socket
Harremanetarako Forma Circular Harremanetarako materiala Beryllium Copper
Harremanetarako luzera - Post 0.108" (2.75mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post -