SFMC-127-L2-F-D
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SFMC-127-L2-F-D
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena .050'' X .050 CUTTABLE SOCKET ST
Fitxak: 1.SFMC-127-L2-F-D.pdf2.SFMC-127-L2-F-D.pdf3.SFMC-127-L2-F-D.pdf4.SFMC-127-L2-F-D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
SFMC-127-L2-F-Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SFMC-127-L2-F-D fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena .050'' X .050 CUTTABLE SOCKET ST Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable Series Tiger Eye™ SFMC
Errenkada Tartea - Estaltzea 0.050" (1.27mm) Pitch - Mating 0.050" (1.27mm)
Packaging Tube Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Kargatutako posizio kopurua All
Posizio kopurua 54 Muntaketa mota Surface Mount
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.185" (4.70mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 54 Position Receptacle Connector Surface Mount
Uneko balorazioa 2.9A per Contact Harremanetarako mota Female Socket