SFM-127-T2-LM-D
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SFM-127-T2-LM-D
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena .050'' X .050
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
SFM-127-T2-LM-Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SFM-127-T2-LM-D fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena .050'' X .050 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 16105 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa 250VAC Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable Series Tiger Eye™ SFM
Errenkada Tartea - Estaltzea 0.050" (1.27mm) Pitch - Mating 0.050" (1.27mm)
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Kargatutako posizio kopurua All
Posizio kopurua 54 Muntaketa mota Surface Mount
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea 6.15mm, 6.30mm, 7.92mm, 8.08mm, 9.70mm, 9.86mm, 11.61mm, 11.76mm
Isolamendu altuera 0.185" (4.70mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 54 Position Receptacle Connector Surface Mount
Uneko balorazioa 3.2A per Contact Harremanetarako mota Female Socket