QTH-030-08-F-D-LC
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QTH-030-08-F-D-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena .5MM DOUBLE ROW MI SOCKET ASSEMB
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
QTH-030-08-F-D-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QTH-030-08-F-D-LC fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena .5MM DOUBLE ROW MI SOCKET ASSEMB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5770 pcs Datuen fitxa
Series Q Strip® QTH Pitch 0.020" (0.50mm)
Packaging Bulk Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 60 Muntaketa mota Surface Mount
Altzairu pilatuak estaltzea 30mm Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kontseiluko goian 1.151" (29.24mm) Ezaugarriak Board Lock, Ground Bus (Plane)
Deskribapen zehatza 60 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Kontaktua Amaitu Loditasuna 3.00µin (0.076µm)