QMS-032-01-L-D-DP-RA-PC4
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QMS-032-01-L-D-DP-RA-PC4
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena .635MM DOUBLE ROW TERMINAL STRIP
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
QMS-032-01-L-D-DP-RA-PC4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QMS-032-01-L-D-DP-RA-PC4 fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena .635MM DOUBLE ROW TERMINAL STRIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7155 pcs Datuen fitxa
Series Power Q2™ QMS Pitch 0.025" (0.64mm)
Packaging Tray Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 72 (64 + 8 Power) Muntaketa mota Surface Mount, Right Angle; Through Hole
Altzairu pilatuak estaltzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kontseiluko goian 0.320" (8.12mm) Ezaugarriak Ground Bus (Plane), Power Pins (8)