QFS-032-04.25-L-D-DP-GP-P
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QFS-032-04.25-L-D-DP-GP-P
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena QFS .635MM STRIPS
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
QFS-032-04.25-L-D-DP-GP-Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QFS-032-04.25-L-D-DP-GP-P fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena QFS .635MM STRIPS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9719 pcs Datuen fitxa
Series Power Q2™ QFS Pitch 0.025" (0.64mm)
Packaging Bulk Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 64 Muntaketa mota Surface Mount
Altzairu pilatuak estaltzea 10mm, 11mm, 14mm Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kontseiluko goian 0.278" (7.06mm) Ezaugarriak Ground Bus (Plane), Mating Guide, Pick and Place
Deskribapen zehatza 64 Position Connector Differential Pair Array, Female Surface Mount Gold Kontaktua Amaitu Loditasuna 10.0µin (0.25µm)