QFS-032-04.25-H-D-DP-PC4
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QFS-032-04.25-H-D-DP-PC4
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena QFS .635MM STRIPS
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
QFS-032-04.25-H-D-DP-PC4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QFS-032-04.25-H-D-DP-PC4 fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena QFS .635MM STRIPS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6455 pcs Datuen fitxa
Series Power Q2™ QFS Pitch 0.025" (0.64mm)
Packaging Bulk Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 72 (64 + 8 Power) Muntaketa mota Surface Mount
Altzairu pilatuak estaltzea 10mm, 11mm, 14mm Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kontseiluko goian 0.278" (7.06mm) Ezaugarriak Ground Bus (Plane), Power Pins (8)