PLCC-084-T-N-TR
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PLCC-084-T-N-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena CONN SOCKET PLCC 84POS TIN
Fitxak: 1.PLCC-084-T-N-TR.pdf2.PLCC-084-T-N-TR.pdf3.PLCC-084-T-N-TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
150 pcs
  • Mezua
PLCC-084-T-N-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PLCC-084-T-N-TR fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena CONN SOCKET PLCC 84POS TIN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Mota PLCC Amaiera Post Luzera -
Bukaera Solder Series PLCC
Pitch - Post 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.050" (1.27mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio edo PIN kopurua (sareta) 84 (4 x 21) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Ezaugarriak Closed Frame Erresistentzia harremanetan 10 mOhm
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Post Tin Kontaktua Amaitu - Mating Tin
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PLCC-68
PLCC-68
fabrikatzaileak: American Hakko Products, Inc.
deskribapena: EXTRACTOR 68 PIN
Stockean: 2278 pcs
Deskarga:
RFQ
PLCC-044-T-A
PLCC-044-T-A
fabrikatzaileak: Samtec, Inc.
deskribapena: CONN SOCKET PLCC 44POS TIN