MTSW-104-08-L-D-285
Samtec Inc.Samtec Inc.
Samtec Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MTSW-104-08-L-D-285
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER 8POS .100" TH DUAL
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
MTSW-104-08-L-D-285ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MTSW-104-08-L-D-285 fabrikatzailea Samtec Inc.
deskribapena CONN HEADER 8POS .100" TH DUAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - DC Spark Over (Izena) Phosphor Bronze Idatzi atributuak -
Bukaera Solder Style Board to Board or Cable
Zuzendaritza pilatzea Male Pin shrouding 0.100" (2.54mm)
Ezkutuaren amaiera Square Series Flex Stack, MTSW
Errenkada Tartea - Estaltzea Unshrouded RoHS egoera Tube
Ripple Current - Baxu maiztasuna - Pitch - Connector -
Kontaktu-luzera orokorra 0.145" (3.68mm) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 8
Kontaktu kopurua - Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Materiala - Isolamendua All Fabrikatzailearen zatia zenbakia MTSW-104-08-L-D-285
Luzera - Bidalketa (estaltzea) - Isolamendu materiala Tin
Isolamendu altuera 0.530" (13.46mm) Ezaugarriak -
Zabaldutako deskribapena 8 Positions Header, Cuttable Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold deskribapena CONN HEADER 8POS .100" TH DUAL
Uneko balorazioa 3A Uneko - Max / Kontaktua -
Harremanetarako luzera - Post 0.285" (7.24mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.100" (2.54mm)
Kontaktua Amaitu - Post 10µin (0.25µm) Kontaktua Amaitu - Mating 0.100" (2.54mm)